seo

O sukcesie w biznesie w coraz większym stopniu decyduje dostępność naszej oferty w internecie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniu Klientów oferujemy skrojony na miarę pakiet usług SEO:

 

Konsultacja SEO
Nasz zespół zweryfikuje Twoją witrynę pod kątem błędów mających wpływ na wyniki wyszukiwania. Ponadto przedstawimy dokładny harmonogram realizacji oraz kluczowe modyfikacje, które pozwolą na zdobycie TOP10.

 

Pozycjonowanie
W zakresie pozycjonowania proponujemy przejrzysty model współpracy, w którym koszt usługi wynika z umieszczonej ilości fraz / słów kluczowych w wynikach Google. Nie obiecujemy szybkich wyników, w krótkim czasie. Stawiamy na stabilny wzrost i dobrej jakości content reklamowy.

 

Optymalizacja serwisów
Podstawowym zadaniem  SEO jest doprowadzenie do takiej sytuacji w której strona lub serwis zacznie być dostrzegana przez booty Google. W tym celu opracujemy skrojony na miarę potrzeb, plan wdrażania słów i fraz kluczowych w oparciu o strony satelitarne.

 

Budowa satelitarnych stron pod  SEO
Często klienci nie maja możliwości przeprowadzania zmian w serwisach, dlatego proponujemy opracowanie i wdrożenie dedykowanych Landing Page. Tego typu strony idealnie pasują pod reklamę różnych grup produktów i usług. Zaletą budowy LP jest to, że możemy je wykorzystać pod mniejsze projekty sprzedażowe.

 

SEO PR
Często po wpisaniu danej frazy lub nazwy firmy, Internaucie wyświetla się strona, forum z niekorzystnymi opiniami na Nasz temat. Usługa SEO PR ma na celu „wyczyszczenie” negatywnych opinii i komentarzy dostępnych w sieci pod naszym adresem. W ramach zlecenia zajmiemy się kreowaniem przekazu PR na formach i stronach opiniotwórczych.

 

Copywriting SEO
Kluczowym elementem  SEO jest unikalna, wartościowa dla wyszukiwarek kontektowa treść strony lub serwisu. Posiadamy doświadczony team copywriterów, który dopasują zawartość  serwisów do wymogów wyszukiwarek.