prtfolio

 

Aktualizacja: Listopad 

Klient: Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Rodzaj kampanii: Kolportaż materiałów wyborczych

Lokalizacja: Warszawa

Na potrzeby Komitetu Wyborczego PSL kolportowaliśmy na terenie Warszawy ponad 400 000 sztuk ulotek oraz plakatów wyborczych. Realizacja zajęła nam 4 dni. W projekt zaangażowaliśmy blisko 20 osób na terenie 18 dzielnic miasta. Poniżej zamieszczamy fotorelacje.

 

 

 

Aktualizacja: Listopad 

Klient: Inpost

Rodzaj kampanii: Planner of outdoor

Lokalizacja: 6 miast

Październik był miesiącem wyzwań. Wdrożyliśmy do naszej oferty produkt typu „planner of outdoor”. Cel był JASNY: Maksymalizacja ROI, optymalizacja kosztów i dokładniejsze mierzenie sukcesów.  Inpost, zdecydował się na powierzenie nam Listopadowej edycji działań Outdoorowych. Poniżej przedstawiamy dokumentację zdjęciową (outdoor,  guerilla marketing).

 

 

 

Aktualizacja: Listopad 

Klient: Merian Sound & S

Rodzaj kampanii: Event

Lokalizacja: Warszawa | Golden Tulip

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Merian Sound & S podczas eventu zorganizowanego dla Partnerów.

 

 

Aktualizacja: Październik 

Klient: GLS Poland | Netsprint

Rodzaj kampanii: Targi e-Handlu 22.10.2014

Lokalizacja: Warszawa | Stadion Narodowy

Podczas Targów e-Handel 2014 nasze Hostessy reprezentowały GLS Ponad oraz Netsprint. Partnerzy powierzyli nam obsługę merytoryczną oraz organizację czasu i pracy podczas imprezy. Nasze Hostessy prezentowały ofertę handlową, ze szczególnym naciskiem na Klientów anglojęzycznych. Miło nam powitać w gronie Klientów obie firmy. Poniżej zamieszczamy fotorelację z imprezy.

 

 

 

Aktualizacja: Październik 

Klient: Miasto Piastów

Rodzaj kampanii: Kolportaż materiałów reklamowych

Lokalizacja: Piastów

W miniony weekend dystrybuowaliśmy na terenie Piastowa 7 000 gazetek „Twój Piastów”. Realizację zlecił Urząd Miasta Piastów, po pozytywnym rozstrzygnięciu przetargu. Poniżej fotorelacja z akcji.

 

 

 

Aktualizacja: Wrzesień 

Klient: Grupa IEN S.A

Rodzaj kampanii: Targi Handlu Warszawa 23-24.09.2014

Lokalizacja: Polska

Nasze Hostessy obsługiwały stoisko firmowe Grupy IEN S.A. Poniżej znajduje się fotorelacja z imprezy.

 

 

 

Aktualizacja: Wrzesień 

Klient: PERFEKT (chemia budowlana)

Rodzaj kampanii: Wsparcie sprzedaży

Lokalizacja: Polska

Od Września wystartowaliśmy z ogólnopolską akcją wsparcia sprzedaży środków czystości, chemii budowlanej, motoryzacyjnej PERFEKT. Akcja zaplanowana jest na Wrzesień, Październik, Listopad oraz Grudzień. Nasze Hostessy będą obecne w sieciach sklepów: Castorama, Mrówka, OBI, Remis.

 

 

 

Aktualizacja: Wrzesień 

Klient: Adidas (podwykonawstwo GBI)

Rodzaj kampanii: Guerilla

Lokalizacja: Warszawa

#biegajacaksiezniczka to najnowsza akcja wsparcia sprzedaży obuwia sportowego  Energy Boost 2.0 ADIDAS.  Linia dedykowana aktywnym  Kobietom. Współpracując z Agencją GBI Poland zrealizowaliśmy niestandardowy projekt polegający na promocji eventu w przestrzeni miejskiej.

 

 

Aktualizacja: Sierpień 

Klient: Foodpanda

Rodzaj kampanii: Event

Lokalizacja: Warszawa, Szczecin, Kraków, Bydgoszcz, Białystok, Rzeszów, Kraków

 

„Zniżka w wysokości 10zł” to nowa odsłona kampanii promocyjnej Foodpanda. Serwis proponuje konsumentom jednorazową zniżkę przy zamówieniu za powyżej 30zł. Tym razem naszych Promotorów i Hostess, możecie spotkać w centrach 7 największych Polskich miast. Przed nami Wrześniowa edycja kampanii. Szukajcie nas w swoich miastach !!!

 

 

 

 

Aktualizacja: Sierpień 
Klient: Foodpanda
Rodzaj kampanii: kolportaż 100 000 sztuk ulotek reklamowych

„Zamów pyszne jedzenie online” to nazwa najnowszej kampanii promocyjnej serwisu http://www.foodpanda.pl/. Agencja ONE-MLN.PL ma przyjemność realizować kolportaż materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych mieszkań na terenie: Ursynowa, Pragi Południe / Północ, Bemowa, Mokotowa. Od 5.08 spodziewajcie się atrakcyjnych zniżek w swoich skrzynkach

 

 

 

Aktualizacja: Sierpień 
Klient: Odkomarzacze.com
Rodzaj kampanii: kolportaż 20 000 sztuk ulotek reklamowych

Mieszkasz w domku jednorodzinnym? Twoje spokojne wieczoru zakłócone są przez komary? Skorzystaj z usług naszego Partnerahttp://odkomarzacze.com/ do końca miesiąca promocja 20% rabatu na usługi.

Kolportaż ulotek
Lokalizacje: Łomianki; Okolice jeziorka Czerniakowskiego, Powsińska, Sobieskiego
Odzew: 11% potwierdzonych zapytań ofertowych liczone od puli 5000 wydanych sztuk.

 

 

 

 

Aktualizacja: Lipiec  
Klient: frisco.pl
Rodzaj kampanii: kolportaż 100 000 sztuk ulotek reklamowych

Celem akcji był kolportaż gazetek reklamowych wśród Klientów zamieszkałych na terenie Mokotowa, Wilanowa oraz Ursynowa. Każda z gazetek zawierała unikalny kod rabatowy do jednorazowego rabatu na zakupu w wysokości 50zł (przy min. rachunku 150zł). Agencja ONE-MLN.PL odpowiedzialna była za koncepcję kolportażu i jej realizację. Z wielką satysfakcją możemy pochwalić się ponad 7% odzewem w postaci realizacji transakcji zakupu / wykorzystaniu kodu rabatowego.