W dwóch zdaniach nie da się opisać tego co robimy. Wielu potencjalnych Klientów patrzy na kolportaż ulotek lub dystrybucję materiałów reklamowych przez pryzmat, nachalnej mało akceptowanej formy reklamy. Wielu sądzi, że dystrybucja ulotek to proces polegający na wrzuceniu ulotek do skrzynek, wykonaniu kilku zdjęć i zamknięciu sprawy. Bez względu na efekty i owoce tej pracy.

MY  – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Dlatego kolportaż ulotek powinien stanowić stały element wydatków reklamowych? Jest to nadal jedna z najpowszechniejszych form dotarcia do Klienta. Jej bezpośredni charakter umożliwia tworzenie spersonalizowanej komunikacji graficznej z Konsumentem. To wpływa na budowanie relację. Finalnie – zwiększasz sprzedaż produktów lub usług.

One_MLN ? One choice,  million solutions.