Wynajem hostess

Kompletując zespół naszych Hostess nie skupialiśmy się tylko na pięknie zewnętrznym. Nasz personel tworzą profesjonalistki z doświadczeniem. Hostessy Warsaw Media House wyróżniają się na tle pozostałych nie tylko urodą, ale przede wszystkim wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami komunikacyjnymi oraz znajomością języków obcych. Zorganizowanie, punktualność, zaangażowanie oraz precyzja wykonywania przydzielonych zadań to sztandarowe cechy naszego personelu.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie. Dlatego podczas rozmów przed eventami lub akcjami promocyjnymi dokładnie omawiamy wszystkie aspekty pracy Hostess. Szczegółowe informacje umożliwiają nam dobór idealnego personelu, który przyczynia się do biznesowych sukcesów naszych Klientów. Każda z Hostess przed rozpoczęciem racy jest weryfikowana przez Koordynatora.

Chcemy mieć pewność, że nasz personel wie wszystko na temat konkretnego zlecenia i przekazanych w jego ramach materiałów. Dzięki dbałości o stopień przygotowania Hostess do reprezentowania naszych Klientów mamy 100% pewności, że zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Hostessy współpracujące z Warsaw Media House posiadają umowy na wyłączność.