dystrybucja ulotek

Agencja ONE MLN świadczy usługi z zakresu: 

Kolportaż ulotek  bezadresowych i  adresowych (wydajemy je zarówno do bloków jaki i
Od początku swojej działalności ONE MLN.PL zajmuje się kolportażem druków bezadresowych i adresowych. Tego typu akcja marketingowa cieszy się dużą popularnością, ponieważ cechuje się dużą skutecznością w dotarciu do Klienta. Kolportaż ulotek  jest zarazem tanią jak i wyjątkowo owocną formą dotarcia do szerokiej gamy odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W zależności od wymagań klienta, proponujemy kolportaż bezadresowy wykonany w następujący sposób:
– Kolportaż na wycieraczkę / drzwi
– Kolportaż ulotek do bloków i domów jednorodzinnych na terenie całej Polski
– Kolportaż za pomocą woreczków HDPE na klamkę

Proponujemy Państwu również dystrybucje w określonych miejscach tzw. Stałych punktach:
– Punkty komunikacyjne
– Osiedla / domki jednorodzinne
– Przystanki
– Przejścia podziemne
– Pasaże w hipermarketach
– Parkingi w Galeriach Handlowych
– Targi

Ponadto proponujemy rozwiązania, mające na celu kolportaż ulotek lub  materiałów promocyjnych pod konkretne adresy, osiedla, ulice. Dysponujemy bazą 72 000 miast i miejscowości na terenie Polski.Dzięki temu możemy precyzyjnie określić grupę docelową i do niej skierować przekaz reklamowy. Kolportaż adresowy jest szczególnie polecany firmom, które prowadzą działalność regionalną jak i ogólnopolską. Możemy przez to dostarczyć gazetki reklamowe lub broszury handlowe zawierające informacje o najnowszej ofercie lub przypominające o usłudze.
W jaki sposób weryfikujemy kolportaż ulotek ?

Nasi pracownicy monitorowani są za pośrednictwem sygnału GPS w telefonach komórkowych, poprzez co na bieżąco możemy zweryfikować które lokalizacje, punkty zostały zrealizowane, a które oczekują na dystrybucje ulotek. Ponadto system III stopniowej weryfikacji złożonej z Supervisora, Koordynatora Regionu oraz Centrali ONE-MLN.PL zapewnia jasny i klarowny przepływ informacji, potrzebnej przy weryfikacji skuteczności akcji. Na każdym z tych etapów monitorowana jest jakoś wykonywanej usługi, np. czy broszury reklamowe zostały prawidłowo zawieszone na klamkach drzwi.

ulotki1

 

 

 

Hostessy – profesjonalna agencja hostess
Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Kryterium, którym kierujemy się przy doborze personelu to nie tylko uroda, to komunikatywność, zdolność do wyrażenia swojego zdania oraz zaangażowanie. Od pracowników wymagamy pełnej dyscypliny i pełnego zaangażowania w projekt. Nasze usługi obejmują trzy główne kierunki. Jest to wynajem hostess Warszawa , Katowice, Łódź, Poznań, Kraków, Bydgoszcz ? dodatkowo współpracujemy z dziewczynami na terenie całego kraju poprzez co możemy zrealizować kampanie nawet w najdalszym zakątku Polski; a także kolportaż materiałów reklamowych – zadbamy o kolportaż ulotek, prasy, broszur i zaproszeń. Jesteśmy elastyczni, dlatego ofertę zawsze dopasowujemy pod indywidualne wymagania i oczekiwania klienta.

hosta1
Jako agencja hostess oferujemy wynajem dziewczyn z Warszawy i całek Polski ; rekrutacja i wynajem Hostess; obsługa akcji promocyjnych; obsługa degustacji; obsługa imprez zamkniętych; organizacja konferencji. Poniżej przykład realizacji obsługi stoiska targowego, za pośrednictwem naszych Hostess .

hosta2

 

 

Druk materiałów reklamowych 

Specjalizujemy się w druku nisko-, średnionakładowym. Szybki czas realizacji to standard, który jest naszym wyznacznikiem. W  naszej ofercie znajdą Państwo  szeroki zakres usług poligraficznych  ? od wizytówek, poprzez ulotki, plakaty, papier firmowy, po  teczki ofertowe