ikona_wpisu_1

 

Perspektywa całkowicie naturalna: wycieczka, prowadzona przez miasto. Grzecznie wodzisz wzrokiem za palcem Przewodnika ? Słuchasz opowieści o mijanych miejscach. Zgadnij czego tutaj brakuje? – butów, strojów oraz? przyspieszenia sposobu poruszania, które sprawi, że dostajesz widok niecodzienny.

Bieganie to prawie narodowy sport Polaków. Trenować może każdy, bez względu na wiek, możliwości oraz predyspozycje fizyczne. Bieganie uaktywnia pracę całego organizmu, usprawnia funkcjonowanie serca, płuc, mięśni kończyn dolnych i obręczy biodrowej. Poprawia krążenie krwi i ukrwienie całego organizmu. Obniża poziom złego cholesterolu, zapobiega rozwojowi osteoporozy. Poprawia samopoczucie i powoduje korzystne zmiany psychofizyczne, takie jak obniżenie poziomu stresu czy zapobieganie stanom lękowym. Bieganie to niesamowita wolność .

 

Urozmaicamy zwykły trening

Zwiedzanie poprzez bieganie to usługa skierowana do zorganizowanych grup min. 5 osób. Jest to idealna opcja na zwiedzanie Warszawy i okolic. Przygoda zaczyna się poprzez wybór trasy (opisane poniżej), ustalenie miejsca zbiórki. Następnie wszyscy razem jesteśmy transportowani w wyznaczone miejsce, z którego rozpoczynamy naszą przygodę z ?prawdziwą? stolicą. Każdy z uczestników otrzymuje słuchawki MP3 z lektorem, który przedstawi zarys trasy, ciekawostki oraz budynki i miejsca upamiętnione szczególną Historią dla Miasta. Opiekę nad grupą sprawuje Przewodnik. Jego zadaniem jest opieka nad uczestnikami oraz wyznaczanie trasy biegu. W trakcie biegu pojawią się Timerzy, których zadaniem jest wydawanie batoników energetycznych, napoi izotonicznych. Na mecie czeka na Nas transport, pamiątkowe dyplomy oraz wszystko to co potrzebne do regeneracji.

miejsca naznaczone historia

 

Tutaj nikt nie jest słaby

Przewodnik stymuluje bieg wokół siebie, tak, aby żaden uczestnik biegu nie pozostawał w tyle. Wspólnota , solidarność oraz integracja grupy ? to podstawowe założenia jakimi kierujemy się przy organizowaniu biegowych wycieczek. W pracy, życiu czy szkole ciągle jesteśmy nastawieni na wyścig. Realizujemy projektu, deadline przy czym zapominamy o wartości zespołu. W tym biegu nikt nie wygrywa. Ważny jest wynik grupy, to jak się wspiera, jednoczy wokół wspólnego celu. Jeżeli chcecie zobaczyć co to znaczy opracujemy dla Was indywidualną trasę?

 

 

…i po prawdziwej Warszawie

Kilkanaście kilometrów, czasem nawet 25. Zwiedzanie poprzez Bieganie odbywa się niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Wycieczki to nie tylko zwiedzanie poszczególnych dzielnic, to specjalne trasy obejmujące ważne miejsca dla Warszawy i całej Polski, m.in. Stare Miasto, uliczki Pragi. Proponujemy 4 podstawowe warianty obejmujące trasy na odcinku: 5, 10, 15, 20, 25 km. W ramach usługi zapewniamy opiekę medyczną, Przewodnika, napoje oraz przekąski. Wszystko pod indywidualne zamówienie. To dokonała propozycja integracji, nie tylko firmowej. Jesteśmy w stanie realizować usługę dla grup od 5 do 70 osób.

 

 

Więcej informacji oraz ofertę otrzymają Państwo kontaktując się z naszym biurem sprzedaży:

Piotr Sulewski

Tel. 605-603-110

E-mail: biuro@one-mln.pl