dystrybucja ulotek

ONE-MLN.PL zajmuje się kolportażem  adresowym i bezadresowym następujących materiałów:

kolportaż ulotek

– broszur reklamowych

– gazetek reklamowych

– plakaty reklamowe

 

Materiały dystrybuujemy we wskazane przez Klienta lokalizacje, np. domki jednorodzinne, osiedla. Ponadto możemy skupić się wyłącznie na kolportażu bezadresowym np. w okolicach Galerii Handlowych, punktów komunikacyjnych. Wszystko zależy od przekazu jaki chcemy skierować do Klienta.

 

uloteks3

W odróżnieniu od konkurencji podchodzimy do sprawy personelu bardzo poważnie. Pozytywny wizerunek budowany młodymi odpowiedzialnymi ludźmi jest dla nas podstawą. Stąd też nie znajdujesz tutaj osób przypadkowych, mogących wpłynąć na obniżenie wartości Twojej marki i produktu.

Kandydaci do pracy to zazwyczaj hostessy i hości współpracujący z naszą agencją na stałe. Dzięki temu nasza kadra jest wykwalifikowana i zaprawiona w wielu bojach.

ulotex4

 

Działamy na terenie Warszawy oraz 8 głównych aglomeracji (Poznań, Białystok, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Katowice, Bydgoszcz, Toruń). Kontrola pracy odbywa się poprzez bezpośredni nadzór Supervisora nad grupą pracowników wyznaczonych do kolportażu. W każdym momencie Klient może bezpośrednio skontaktować się z Koordynatorem i prosić o status akcji, wyjaśnić nieporozumienia lub dodać swoje uwagi odnośnie pracy. Na koniec każdego z projektów, przesyłamy Państwu raport zdjęciowy z dokładnym opisem kolportażu, zawierający między innymi: zdjęcia, uwagi potencjalnych Klientów na temat reklamowej kolportażem usługi lub produktu.

Jesteśmy elastyczni w podejściu do zadań, dlatego też zajmiemy się nawet niewielkim osiedlowym kolportażem ? wszystko po to abyś płacił wyłącznie za owoce kampanii.

 

uloteks6